סטארס הפקות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-6715567

בובות ענק

אחת מהאטרקציות שחדרה היטב לאולמות ואירועים בשנים האחרונות, היא הבאת בובות ענק. פעם, הבאת בובה ענקית, הייתה אטרקציה רק לילדים. לפני פיתוח הבובות המתנפחות, היו רק מפעילים מחופשים באירוע. כיום, בובות אילו יוצרים עניין וצחוק גם בקרב מבוגרים. אילו בובות אפשר להזמין? במאמר זה, נסביר מעט כיצד עובד המנגנון של הבובות, ונסקור מעט מהבובות הקיימות.

כיצד עובד המנגנון של בובת ענק?

הבובות, הן למעשה כמו בלון ענק. יש לנפח את הבובות, ולהוציא מהבובות את האוויר במהלך האירוע. מי מנפח? למעשה, בתוך הבובה יש אדם, שמפעיל את הבובה, ורוקד עם הקהל. כיצד המעיל נושם בתוך הבובה? בתוך הבובה יש מנגנון אוויר שדואג לניפוח של הבובות. המנגנון מכיל מערכת אוורור, המזרימה אוויר לבובה, על מנת שהמפעיל יוכל לנשום, ולהרגיש נוח בתוך הבובה. מדוע הבובות המתנפחות הצליחו כל כך? משום שהמראה שלהם הוא שונה ולא שגרתי. הבובות המתנפחות שוברות את השגרה. לכן, הקהל מתחיל לרקוד ולשמוח, והבובה הופכת למרכז הערב.

אנו מתאימים בובות ענק לקהל:

אנו בחברת סטארס מומחים לא רק בהבאת בובות לרחבה. אנו מומחים בהתאמת הבובות לקהל. אנו שואלים את המזמינים אילו בובות ענק היו רוצים ברחבה. אנו גם מייעצים למזמינים אילו סגנונות בובות יכולים להתאים עבורם. אנו לוקחים בשיקולים שלנו, גם את ההשתייכות המגזרית. אנו מתאימים בובות בעלי צביון דתי לקהל דתי. לעומת זאת, כאשר אנו מביאים בובות עבור קהל לא דתי, אנו נציע סגנונות אחרים, המקובלים יותר במגזר הלא דתי.

אנו מזמינים בובות מיוחדות:

הצורה הנפוצה ביותר של הבובות, הינה צורת דובי. צורות נפוצות נוספות של בובות, הם אדמורי"ם, וברסלבים. אולם, אנו לא מסתפקים רק בהבאת הבובות הסטנדרטיות. אנו מביאים בובות ענק בעיצובים מקוריים. למשל: בובת בקבוק וודקה. רוצים בובת אלכוהול באירוע? אנו נשמח להביא לכם מגוון של בובות אלכוהול מטריפות באירוע. אנו נביא לכם בובות לא שגרתיות, שיהוו עבורכם אטרקציה בפני עצמה.

אנו מביאים בובות המשלבות לייזר:

אנו רוצים לפנק אתכם היטב באירוע. לכן, אנו רכשנו בובה מיוחדת, המשלבת תאורת לייזר. הבובות שלנו מכילות נורות. המפעיל לובש רובוט הלייזר המאיר עליו, אוחז במקל מאיר, ומתחיל לרקוד. בובה זו, מתבססת על ציוד פירוטכניקה משוכלל ביותר. הקהל יוכל ליהנות באירוע שלכם ממופע לייזר בחינם.

לסיכום:

אנו מומחים בהפעלת בובות ענק מתנפחות בכל סוגי האירועים, הבובות באות מדהים בתור אטרקציות לבת מצווה, אטרקציות לבר מצווה ו- אטרקציות לאירועים בכללי. המפעיל בתוך הבובה שמח ורוקד עם הקהל.

רוצים לבחור בובה לאירוע? צרו עמנו קשר עוד היום.