סטארס הפקות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-6715567

מעגל מתופפים

מעגל מתופפים - המעגל הקטן גדול יהיה. החופה הסתיימה. אתם מתיישבים לאכול את המנה הראשונה. באולם מוסיקת רקע והחתן והכלה ייכנסו בדקות הקרובות לריקוד סלואו ראשון. הדיג'י יכריז על כניסתם - "קבלו את מר וגברת...." והזוג הטרי ירקוד את ריקוד הסלואו שלהם כזוג נשוי לצללי השיר- I WILL ALLWAYS LOVE YOU. אבל רגע! אתם רואים את החתן והכלה בפתח האולם. 

 

המוסיקה בינתיים לא מתנגנת וסביב הזוג נמצאים מספר אנשים, לבושים בלבן עם דבר מה על צווארם. האנרגיות מורגשות, התיפופים מתחילים, החתן והכלה נכנסים בקצב התופים לאולם והאורחים קמים לקבלם ונכנסים לקצב!! מעגל מתופפים מלווה את הזוג הטרי עד לכניסתם לרחבת הריקודים ואז..מצטרף הדיג'יי!! כמה אנרגיות! האורחים מתחילים לפזז ורחבת הריקודים רועדת עם מעגל המתופפים של סטארס הפקות!!

מעגל המתופפים של סטארס הפקות- מה מיוחד בו?

קל יותר יהיה לענות מה לא מיוחד. מדוע? כי מעגל המתופפים של סטארס הפקות מיוחד בינו. הייחודיות מתחילה ומסתיימת במתופפים יוצאי הדופן שנבחרו בקפידה רבה על ידי הצוות המקצועי שלנו, על מנת להעניק לכם אירוע אנרגטי ובלתי נשכח! המעגל עם המתופפים יתחיל במספר מתופפים ובמהרה יתרחב למעגל ענק שיכיל את כלל האורחים! המתופפים שלנו אנרגטים, חייכניים, מפזרים את האנרגיות הטובות שלהם לכל עבר, כך שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש או להשאר במקומו!

מי אנחנו סטארס הפקות? מעגל מתופפים ומה עוד?

המטרה שלנו בסטארס הפקות ואטרקציות לאירועים היא להעניק לכם את אירוע חלומותיכם! בין אם מדובר בחתונה של סינדרלה, בת מצווה של שלגיה, אירוע עסקי מושקע ביותר, מסיבת רווקים/ רווקות או סתם יום חמישי..אנחנו נלווה אתכם לאורך תכנון האטרקציות ובהובלתם עפ"י הדמיון שלכם, נייעץ לכם כיצד להגיע לאירוע המושלם. אנו מספקים אטרקציות לאירועים, בין אם מדובר במגנטים, שכיום לא ניתן לתאר אירוע בלעדיהם, עשן כבד לרחבת הריקודים- להוסיף קצת נפח דרמטי, דוכני אוכל שיתנו מענה קולינרי לעניין הטעם ולאוהב האוכל הפשוט, רקדנים שלא יותירו אף אורח לשבת במקומו, בובות, כלי נגינה, ובנוסף, מעגל מתופפים מיוחד שיקח את הערב שלכם עשר רמות קדימה!

קראו עוד: מתופפים לאירועים