סטארס הפקות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-6715567

צילום מגנטים לאירועים

אתם מארגנים אירוע ואתם צריכים צילום מגנטים לאירועים, למה? כי אתם מעוניינים שהאורחים שלכם יצאו עם מזכרת. בנוסף, אין לכם סבלנות להמתין לאלבום או לתמונות מהצלם. אתם צריכים חברה המספקת אטרקציות לאירועים. אנו בסטארס מספקים את כל סוגי האטרקציות לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר בבר מתוקים, בובות ענק,  וכמובן, גולת הכותרת כמעט בכל אירוע - צילום מגנטים.

צילום מגנטים לאירועים מיוחדים - עם סטארס הפקות

אצלנו בסטארס הפקות, צילום המגנטים לאירועים באיכות גבוהה במיוחד, שהמשמעות היא מגנט מחומר איכותי ועמיד והדפסה עם צבעים איכותיים. כל תמונה יוצאת מדוייקת, כאילו זה עתה פותחה בחנות הצילום הטובה ביותר. אנו עובדים במהירות, כך שבמהלך האירוע אנו מוצאים אחת לחצי שעה כמות גדולה של מגנטים. הצלמים שלנו עובדים בעולם הצילום שנים רבות והעבודות שלהם מדברות בפני עצמן. הצלמים שלנו נבחרו על פי עבודות צילום המגנטים לאירוע שלהם ועל פי השירות שמענקים והחיוכים שמפזרים! על כן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי התמונות יהיו באיכות הגבוהה ביותר, ממש כמו התמונות של האירוע שיתקבלו מהצלם הרשמי. הצלמים שלנו קשובים לאורחים, מצלמים את כל מי שרק מבקש וכמובן משכפלים את המגנטים על פי כמות האנשים המופיעים בתמונה, על מנת שלאף אחד לא יחסר.

חבילות צילום מגנטים לאירועים

חבילות צילום המגנטים שלנו עובדות על פי מספר מגנטים לאירוע, וכן מספר מגנטים מוגדלים. כמו כן, בסוף האירוע תוכלו לקבל דיסק עם התמונות, כך שכבר בסיום האירוע תוכלו לראותו בתמונות, שכן מארגני וחוגגי האירוע במרבית המקרים נמצאים באופוריה ולא תמיד מודעים למתרחש. כך, תוכלו לראות הערב כפי שבאמת התרחש. מהניסיון שלנו בסטארס הפקות, צילום מגנטים הינם מהאטרקציות המשמעותיות והחשובות ביותר לאורחים, המחפשים להצטלם ולצאת עם תמונה בסוף האירוע, כי למה לא לנצל את הלבוש המושקע, התסרוקת והאיפור, לתמונה מחמיאה? את לוח התמונות נמקם במקום מרכזי באולם, כאשר הלוח גדול מספיק על מנת לתלות כמות גדולה של תמונות. אל תתפלאו עם אחת לחצי שעה האורחים יעלמו למספר דקות מרחבת הריקודים!

צילום מגנטים לאירועים עושים רק אצל אנשי מקצוע! פנו אלנו ותקבלו את כל הפרטים!

קראו עוד: מגנטים לאירועים במרכז
קראו עוד: כנריות לאירועים